WV

Rusza legendarna Dance Fiesta w hotelu Warszawianka

In this Article

Share

Michał Kurpet we współpracy z Hotelem Warszawianka**** i społecznością taneczną Zumba Fitness stworzył legendarne już dziś taneczne wydarzenie Dance Fiestę, której kolejna edycja odbędzie się w najbliższy weekend 11 i 12 listopada. To jedyne wydarzenie na skalę ogólnopolską, które z takim rozmachem i na tak prestiżowym poziomie promuje kulturę taneczną w naszym kraju. A ponadto dzięki zaproszonym zagranicznym gościom promuje nasz kraj również na świecie. Dziś opowiemy o wieloletnim fenomenie Dance Fiesty, natomiast recenzja z wydarzenia ukaże się w listopadowym numerze WVM. 

Dance Fiesta ed. 2017 ©Photo: Fb/HotelWarszawianka
Dance Fiesta ed. 2017 ©Photo: Fb/HotelWarszawianka
Dance Fiesta ed. 2017 ©Photo: Fb/HotelWarszawianka

Na Dance Fieście rozwiniesz
taneczne skrzydła

Wyjątkową atmosferę wydarzenia tworzy społeczność taneczna skupiona wokół Zumba Fitness. Jest to program łączący taniec z fitnessem, który wiele lat temu kojarzony był bardziej z treningiem cardio niż z kolejną odmianą tańca. Fenomen Dance Fiesty ten krzywdzący stereotyp skutecznie obala. Zumba bowiem jest nowoczesnym programem tanecznym, który oprócz wspomnianych podstaw z zakresu fitnessu zawiera w sobie rozbudowane elementy różnych stylów tańca głównie latynoskich (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, soca, samba, tango, flamenco) ale także orientalnych, jak taniec brzucha. Zajęcia Zumby są więc najlepszym sposobem, aby zacząć taneczną przygodę i zdobyć solidne podstawy. Natomiast wydarzenia takie jak Dance Fiesta dzięki rozbudowanemu programowi warsztatów tanecznych pomogą uczestnikom rozwinąć skrzydła i wejść w swoich umiejętnościach na wyższy poziom pod okiem wybitnych instruktorów tańca. W tym roku czekają nas m.in. warsztaty samby z Katarzyną Królak, Sensual Dance Karoliny Berezowskiej-Papacz, Chair Dance Anety Jagiełło oraz latino Wadima Kowalczyka i Piotra Musiałkowskiego. Dwa lata temu warsztaty kizomby poprowadziła Izabela Kin, dzięki której Zumba zawitała do Polski. 

Dance Fiesta ed. 2017 ©Photo: Fb/HotelWarszawianka
Dance Fiesta ed. 2017 ©Photo: Fb/HotelWarszawianka
Dance Fiesta ed. 2017 ©Photo: Fb/HotelWarszawianka

Różne oblicza Zumby

Niezwykle eklektyczna i różnorodna natura Zumby sprawia, że daje ona niezwykle twórczą przestrzeń do tworzenia wyjątkowych zajęć tanecznych, takich jak niezwykle dynamiczne “Who Run The World” Emilii Furman i Karoliny Berezowskiej-Papacz, “Rock Your Body” Dariusza Selwy i Szymona Głodnego oraz “Let`s Dance” Anny Dymitrasz i Ewy Niemyjskiej. Drugiego dnia eventu odbędą się dodatkowo zajęcia na basenie z Aqua Zumby oraz szkolenie instruktorskie pod okiem Jaromira Cremersa. Nie zabraknie również samej Zumby, aż 5 godzinnych maratonów poprowadzą m.in.: Michał Kurpet, Izabela Kin, Agnieszka Ginardo, Emilia Furman oraz zagraniczni goście: Jaromir Cremers, Benjamin Richards, Rodrigo Angelo, Jon Martin.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez zjmichalkurpet (@michalkurpetzj)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Emilia Furman ZUMBA 🇵🇱 (@emiliafurman.zin)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kasia Królak (@k_krolak)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez zjmichalkurpet (@michalkurpetzj)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Papacz (@karolinaberezowska)

©Photo: Fb/HotelWarszawianka

Hotel Warszawianka wyznacza nowe trendy w turystyce tanecznej

Hotel Warszawianka wyznacza nowe trendy w nadal rzadko spotykanej i niszowej turystyce tanecznej w naszym kraju. Materiał video z 2014 roku, który udostępniony jest na oficjalnym kanale Hotelu na YouTubie pokazuje najdobitniej, jaki potencjał drzemie w tym sektorze turystycznym. Z wydarzenia goszczącego kilkadziesiąt osób w zaledwie kilka lat rozrósł się do eventu na który ściągają tłumy, a bilety wyprzedawane są na pniu na długo przed wydarzeniem. Nawet lockdown który zdziesiątkował całą branżę HoReCa oraz eventową nie powstrzymał wielbicieli tańca, aby tłumnie ściągnęli na wydarzenie tuż po epidemii. Jako redaktor WVM miałem okazję dwukrotnie gościć na tym wydarzeniu i w odróżnieniu od turystyki sportowej związanej np. z meczami piłkarskimi oraz biznesowymi wyjazdami integracyjnymi, nie sposób było doszukać się choćby cienia skandalu obyczajowego czy agresywnych zachowań. Miłośnicy tańca wydają się być nadal w naszym kraju niezwykle niedocenioną, rosnącą w siłę grupą klientów hoteli. Tym zatem większe wyrazy uznania dla Hotelu Warszawianka, za ciągłe wspieranie świata tańca i promowanie tanecznej kultury oraz kształtowanie coraz silniejszych trendów w tym obszarze. W tym miejscu dodać należy, że zgodnie z raportem Pulsu Biznesu pt. “Polskie Sportowe PKB” z 2022 r. wartość sportu w tym programów fintessowo-tanecznych takich, jak Zumba wynosi 47,5 mld zł – a to więcej niż cały polski przemysł samochodowy. Natomiast osób aktywnie spędzających czas minimum przez 150 minut w tygodniu jest, aż 24 mln osób. Wydarzenia takie, jak Dance Fiesta są zatem również dla Hotelu świetną okazją na promocję i pozyskanie nowej perspektywicznej grupy szukających aktywnego odpoczynku klientów. 

 

 

Długo wyczekiwane Święto Tańca

Dla samych uczestników Dance Fiesta to święto tańca o którym wspomina się nieraz przez wiele lat. To jedna z niewielu okazji, aby się lepiej poznać, zaprzyjaźnić i zbudować trwałe relacje. Dance Fiesta to również to wydarzenie, na którym znaleźliśmy nowe inspiracje dla naszego pisma Woman Vibe Magazine. Tam też odkryliśmy wiele świetnych osób, które wspierają rozwój naszego pisma. Dlatego tym bardziej polecamy to wydarzenie oraz oficjalnie rekomendujemy wszystkie usługi Hotelu Warszawianka**** gdyż są na niezwykle prestiżowym poziomie. To co jednak bezcenne i warte polecenia, to ta niepowtarzalna atmosfera, którą wspólnie z Menagementem Hotelu tworzy społeczność Zumba Fitness i wszyscy zaproszeni goście. Zatem do zatańczenia!

Red. Klaudiusz Wiśniewski 

 

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Recommended from Shop

A clean learning space will help facilitate your kids’ learning abilities. Following these methods will certainly help make your kid’s learning space better and cleaner.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Articles

Nutki miłości dla Mam – Felieton Joanny Dryś-Gąsior

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

Muzyczny pomnik dla Mam. Zaproszenie na koncert Zespołu Unisono

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

“Podszepty” – monodram Patrycji Zając o losie kobiety, tak w XIX jak i XXI w.

PODSZEPTY – Monodram Patrycji Zając (Pat Zajac). Opowieść o kobiecie, która musi zebrać, co zasiała… Represyjne dla płci pięknej czasy, lata emocjonalnej i fizycznej przemocy, arranżowane małżeństwo, romans i okrutne wobec kobiet prawa epoki doprowadzają ją do obłędu. Czy jej życie to seria źle podjętych decyzji czy może jednak walka o własne wyzwolenie?

Read more

Pani Nadzieja – Emilia Furman w wywiadzie Kasi Jastrzębskiej

Emilia Furman jest jedną z pierwszych kobiet, które stały się inspiracją do stworzenia pisma Woman Vibe Magazine. Jest też jedną z pierwszych osób, która uwierzyła w Nas, wspierała i wlała nadzieję w serce naszej Redakcji. W rozmowie z Katarzyną Jastrzębską poznamy sekret Jej życia pełnego pasji i nadziei rosnącej w siłę nawet w obliczu niepogody.

Read more

instagram:

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.