WV

Dzięki Kasi Kozdębie i instruktorom Zumby zatańczą dla Krzysia

In this Article

Share

Drogie Czytelniczki.  Już w Niedzielę 11 Lutego 2024 roku odbędzie się CHARYTATYWNY MARATON ZUMBA DLA KRZYSIA ZAWADY. ❤ W imieniu Redakcji WVM i Uczestników/-czek wydarzenia zorganiozwanego przez Katarzynę Kozdębę – gorąco zapraszamy! 

4 letni Krzysiu choruje na Dystrofię Mięśniową Duchenne’a. Dystrofia mięśniowa Duchenne’a to rzadka choroba genetyczna, prowadząca do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni. Jest jednym z najczęstszych i najszybciej postępujących zaburzeń nerwowo-mięśniowych u chłopców. Choroba ta postępuje u Krzysia znacznie szybciej, niż u większości dzieci z tą chorobą. Krzyś ma bardzo uszkodzony gen – z 79 eksonów uszkodzonych jest aż 16! To dlatego choroba postępuje tak szybko! GDY PRZESTANIE CHODZIĆ ZUPEŁNIE, NIKT MU JUŻ TERAPII GENOWEJ NIE PODA.
 
Maraton ZUMBA® poprowadzą :
-Emilia Furman (Kraków)
-Hanna Piechowska (Kraków)
-Ewa Janisz (Nowy Sącz)
-Joanna Guzik (Kraków)
-Kasia Kozdęba (Kraków) – organizator maratonu
-Dariusz Selwa (Gliwice)
-Karol Oszczudłowski (Kraków)
-Marcin Stasiński (Kraków)
-Kamil Nowak (Kraków)
-Mateusz Szafrański (Kraków)
 
GDZIE?
-HALA Solnego Miasta w Wieliczce,
ulica Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka
KIEDY?
11 lutego 2024r.
CZAS TRWANIA?
14:30-17:30
Proponowany datek do Puszki siepomaga.pl- nie mniej niż 50 zł ♥️🙏🏼
Podczas Maratonu Zumba® na przestrzeni Solnego miasta odbędzie się zbiórka wspierająca Krzysia Zawadę. Zapraszamy na wspaniała zabawę z licznymi atrakcjami nie tylko dla najmłodszych. W trakcie wydarzenia czekać będą na Was również przepyszne słodkości 😍
 
Wsparcia oraz całościowej realizacji graficznej udzieliła dla naszego wydarzenia IGA HOŁDAK. iga.holdak_dancegraphics
 
Info: Katarzyna Kozdęba
IG: kasiakozdeba.zin

Wesprzyj już dziś: 

www.siepomaga.pl/krzys-zawada…

Link do wydarzenia:

Charytatywny Maraton Zumba Dla Krzysia Zawady

 

Fotogaleria od @PhotoZumba.Poland
z eventu Kasi Kozdęby

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Recommended from Shop

A clean learning space will help facilitate your kids’ learning abilities. Following these methods will certainly help make your kid’s learning space better and cleaner.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Articles

Rusza legendarna Dance Fiesta w hotelu Warszawianka

Michał Kurpet we współpracy z Hotelem Warszawianka**** i społecznością taneczną Zumba Fitness stworzył legendarne już dziś taneczne wydarzenie Dance Fiestę. To jedyne wydarzenie na skalę ogólnopolską, które z takim rozmachem i na tak prestiżowym poziomie promuje kulturę taneczną w naszym kraju.

Read more

Jedna noc z cukrzycą typu I-ego

Jak udowodnić, że refundowanych pasków do pomiarów glikemii z palca dla diabetyków typu 1 jest za mało? Tylko dzisiejszej nocy zużyliśmy dla córki prawie 8 pasków z przysługujących nam 50 na miesiąc. A córka w tym roku nie wyjedzie na wymarzony obóz.

Read more

Poczuł ulgę po diagnozie i wziął się za leczenie!

twardnienie rozsiane (SM) to nieuleczalna choroba neurologiczna o podłożu autoimmunologicznym, która dotyka ok. 50 tysięcy osób w Polsce, i około 2,8 miliona na świecie. Wokół choroby panuje wiele mitów. Faktycznie jednak SM NIE jest chorobą śmiertelną.

Read more

Nutki miłości dla Mam – Felieton Joanny Dryś-Gąsior

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

Muzyczny pomnik dla Mam. Zaproszenie na koncert Zespołu Unisono

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

Psychiatra nie zawsze potrzebny?

Są takie miejsca w Polsce, gdzie dzieci i młodzież na wizytę u psychiatry muszą czekać nawet kilka lat; rekord to 2441 dni, czyli blisko 7 lat – wynika z danych NFZ, które przeanalizowała Fundacja GrowSPACE. Ale czy wszystkie dzieci w kolejce faktycznie powinny do psychiatry trafić? Eksperci podkreślają, że nawet do 70 proc. młodych pacjentów, którzy trafiają do psychiatry, nie potrzebuje interwencji tego specjalisty.

Read more

SPF – Twoja skóra gotowa na lata

Specjaliści zgodnie i głośno apelują: kosmetyki z filtrami ochronnymi należy stosować przez cały rok, nie tylko latem. Jednak należy pamiętać, że nie każdy kosmetyk z filtrem SPF zapewnia odpowiednią ochronę.

Read more

“Podszepty” – monodram Patrycji Zając o losie kobiety, tak w XIX jak i XXI w.

PODSZEPTY – Monodram Patrycji Zając (Pat Zajac). Opowieść o kobiecie, która musi zebrać, co zasiała… Represyjne dla płci pięknej czasy, lata emocjonalnej i fizycznej przemocy, arranżowane małżeństwo, romans i okrutne wobec kobiet prawa epoki doprowadzają ją do obłędu. Czy jej życie to seria źle podjętych decyzji czy może jednak walka o własne wyzwolenie?

Read more

instagram:

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.