WV

Za nami koncert Zespołu Unisono w Niepołomicach (fotorelacja!)

In this Article

Share

Co to był za koncert! ❤ Wzruszeniom nie było końca… Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia: Każda mama potrzebuje wsparcia! Koncert gospel z okazji Dnia Matki, który odbył się dzięki uprzejmości Miasto i Gmina Niepołomice i organizatorce wydarzenia Radnej p. Małgorzacie Klima.
 
Redakcja Woman Vibe Magazine oraz Zespół Unisono – reprezentowany przez jego założycielkę p. Marzenę Pytel dziękuje uczestnikom koncertu za wsparcie dla Klaudii i jej Mamy p. Dominiki! Co nad wyraz istotne nadal możemy im pomóc kontaktując się poprzez oficjalny profil na Facebooku:
 
Bardzo dziękujemy za takie ciepłe przyjęcie gminie Niepołomice, a w szczególności Pani radnej Malgorzata Klima za organizację tego wydarzenia – wszystko było dopięte na ostatni guzik!

 

Dziękujemy również redaktorowi WVM i Nasze Regionalne: Klaudiusz Wiśniewski za poprowadzenie naszego koncertu ❤

Podziękowania należą się również niezawodnemu fotografowi Andrzejowi Kalinowskiemu który wspiera swym talentem kolejny już koncert Zespołu Unisono!
 
Dziękujemy również naszym patronom medialnym Woman Vibe Magazine MyDances Magazine Nasze Portale Regionalne
Link do profilu na Facebooku: 
Klaudia w Krainie Uśmiechu
 
Zobacz najnowszą fotorelację z koncertu w Izbie Regionalnej w Niepołomicach w obiektywie Andrzeja Kalinowskiego.  

Fotorelacja

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Recommended from Shop

A clean learning space will help facilitate your kids’ learning abilities. Following these methods will certainly help make your kid’s learning space better and cleaner.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Articles

Rusza legendarna Dance Fiesta w hotelu Warszawianka

Michał Kurpet we współpracy z Hotelem Warszawianka**** i społecznością taneczną Zumba Fitness stworzył legendarne już dziś taneczne wydarzenie Dance Fiestę. To jedyne wydarzenie na skalę ogólnopolską, które z takim rozmachem i na tak prestiżowym poziomie promuje kulturę taneczną w naszym kraju.

Read more

Nutki miłości dla Mam – Felieton Joanny Dryś-Gąsior

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

Muzyczny pomnik dla Mam. Zaproszenie na koncert Zespołu Unisono

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

“Podszepty” – monodram Patrycji Zając o losie kobiety, tak w XIX jak i XXI w.

PODSZEPTY – Monodram Patrycji Zając (Pat Zajac). Opowieść o kobiecie, która musi zebrać, co zasiała… Represyjne dla płci pięknej czasy, lata emocjonalnej i fizycznej przemocy, arranżowane małżeństwo, romans i okrutne wobec kobiet prawa epoki doprowadzają ją do obłędu. Czy jej życie to seria źle podjętych decyzji czy może jednak walka o własne wyzwolenie?

Read more

Pani Nadzieja – Emilia Furman w wywiadzie Kasi Jastrzębskiej

Emilia Furman jest jedną z pierwszych kobiet, które stały się inspiracją do stworzenia pisma Woman Vibe Magazine. Jest też jedną z pierwszych osób, która uwierzyła w Nas, wspierała i wlała nadzieję w serce naszej Redakcji. W rozmowie z Katarzyną Jastrzębską poznamy sekret Jej życia pełnego pasji i nadziei rosnącej w siłę nawet w obliczu niepogody.

Read more

instagram:

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.