WV

German International Shows – Twoje drzwi do międzynarodowej kariery

In this Article

Share

8 lutego 2023 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się niezwykle prestiżowe wydarzenie zorganizowane przez German International Shows i jego założycielkę Justynę Lindę.

To niepowtarzalna szansa dla reklamodawców i firm partnerskich, aby otrzymać promocję marketingową zarówno na skalę polską, jak i międzynarodową.  Event w Warszawie rozpoczyna cykl wydarzeń modowych i biznesowych, których zwieńczeniem będzie udział w tegorocznej edycji Fashion Week w Dubaju.
Splendoru warszawskiej edycji wydarzenia przysporzy renomowane Jury Międzynarodowe w składzie: JUSTYNA LINDA (Founder), TATIANA GERICH (Miss Niemiec 2022), NATALIA TOMCZYK (1 Vice Miss World),  GRAIG SMITH (USA Awards Owner), IRENEUSZ CICHOCKI (Cheff Intermarche), Gość specjalny z 4,2 mln fallowersów. Event uświetni ponadto fenomenalny światowej klasy fotograf FRANK ALTMAN!
Eventy organizowane przez Justynę Lindę promotorkę i popularyzatorkę mody oraz właścicielkę marki Dealmani Fashiom są oficjalnie polecane przez Woman Vibe Magazine oraz Woman Vibe Model Agency. Wydarzenia sygnowane marką German International Shows zyskały ponadto uznanie międzynarodowych mediów internetowych, prasowych oraz telewizyjnych. Udział w evencie w roli sponsora wydarzenia daje niepowtarzalną szansę na reklamę międzynarodową oraz pozyskanie nowych, cennych kontaktów biznesowych.
Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu: @justyna_linda_official oraz @miss_german_international

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Recommended from Shop

A clean learning space will help facilitate your kids’ learning abilities. Following these methods will certainly help make your kid’s learning space better and cleaner.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Articles

Rusza legendarna Dance Fiesta w hotelu Warszawianka

Michał Kurpet we współpracy z Hotelem Warszawianka**** i społecznością taneczną Zumba Fitness stworzył legendarne już dziś taneczne wydarzenie Dance Fiestę. To jedyne wydarzenie na skalę ogólnopolską, które z takim rozmachem i na tak prestiżowym poziomie promuje kulturę taneczną w naszym kraju.

Read more

Nutki miłości dla Mam – Felieton Joanny Dryś-Gąsior

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

Muzyczny pomnik dla Mam. Zaproszenie na koncert Zespołu Unisono

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

“Podszepty” – monodram Patrycji Zając o losie kobiety, tak w XIX jak i XXI w.

PODSZEPTY – Monodram Patrycji Zając (Pat Zajac). Opowieść o kobiecie, która musi zebrać, co zasiała… Represyjne dla płci pięknej czasy, lata emocjonalnej i fizycznej przemocy, arranżowane małżeństwo, romans i okrutne wobec kobiet prawa epoki doprowadzają ją do obłędu. Czy jej życie to seria źle podjętych decyzji czy może jednak walka o własne wyzwolenie?

Read more

Pani Nadzieja – Emilia Furman w wywiadzie Kasi Jastrzębskiej

Emilia Furman jest jedną z pierwszych kobiet, które stały się inspiracją do stworzenia pisma Woman Vibe Magazine. Jest też jedną z pierwszych osób, która uwierzyła w Nas, wspierała i wlała nadzieję w serce naszej Redakcji. W rozmowie z Katarzyną Jastrzębską poznamy sekret Jej życia pełnego pasji i nadziei rosnącej w siłę nawet w obliczu niepogody.

Read more

instagram:

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.