WV

Muzyczny pomnik dla Mam. Zaproszenie na koncert Zespołu Unisono

In this Article

Share

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Wielką radością jest dla nas to, że możemy śpiewać wniebogłosy i pomagać przy tym innym. Wielką radością jest to, że robimy to razem – jednym głosem – czyli UNISONO.

Mimo różnic – charakteru, wieku, doświadczeń, mimo różnych denominacji chrześcijańskich, jesteśmy dla siebie i dla wspólnego celu, czyli robić jak najlepszą robotę dla Pana Boga! Głosem, światłem, dźwiękiem.

Już za kilka dni chcemy spotkać się z Wami, aby uczynić muzyczny ukłon w stronę bohaterek życia codziennego – czyli MAM. Wiem, że istnieje przynajmniej jeden pomnik mamy z dzieckiem – w Olsztynie. Wspaniała idea! My, metaforycznie wykujemy swoją pieśnią drugi, tym razem muzyczny pomnik – już 13.05. na koncercie w Izbie Regionalnej w Niepołomicach! Mamy wykonują niezwykle ważne zadanie. Oddają nam całe siebie, każdy dzień, każdą noc, jak anioły czuwają nad krokiem, nad zdrowiem, nad naszą radością i łzą, aż któregoś dnia rozwiniemy sami skrzydła i wyfruniemy z gniazda…

Niektóre mamy mają jednak super misję i potrzebują swoich anielskich skrzydeł dłużej, jak mama Klaudii. Jej piękna dziewczynka dostaje najczystszą miłość. Bezwzględną, bezterminową. Córka Pani Dominiki choruje na porażenie mózgowe i wymaga nieustannej opieki. Takie zadanie musi przechodzić nieraz jej siły. A wiecie co to oznacza? Że jest herosem. Tak, wśród nas zwykły człowiek o ponadludzkich mocach:). Ta cudna istotka jest sensem życia i natchnieniem dla Pani Dominiki. Jej kruchą wartością, która woła o odpowiedź wielkiej miłości. Pragniemy odpowiedzieć na to zawołanie. Pragniemy wesprzeć Panią Dominikę i oddać tyle dobra, ile potrzeba. Pamiętajmy, że razem – śpiewając jednym głosem jesteśmy silniejsi!

Katarzyna Stasica
– studentka filozofii
i wokalistka zespołu Unisono

 

Link do wydarzenia:

Każda mama potrzebuje wsparcia! Koncert gospel z okazji Dnia Matki

 
Zobacz najnowszą fotorelację z koncertu w The Worship Center w Krakowie w obiektywie Andrzeja Kalinowskiego oraz dwa videoclipy z oficjalnego kanału Zespołu Unisono:  www.youtube.com/@unisonoband

Fotorelacja

Video z koncertów

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Recommended from Shop

A clean learning space will help facilitate your kids’ learning abilities. Following these methods will certainly help make your kid’s learning space better and cleaner.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Articles

Rusza legendarna Dance Fiesta w hotelu Warszawianka

Michał Kurpet we współpracy z Hotelem Warszawianka**** i społecznością taneczną Zumba Fitness stworzył legendarne już dziś taneczne wydarzenie Dance Fiestę. To jedyne wydarzenie na skalę ogólnopolską, które z takim rozmachem i na tak prestiżowym poziomie promuje kulturę taneczną w naszym kraju.

Read more

Nutki miłości dla Mam – Felieton Joanny Dryś-Gąsior

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

“Podszepty” – monodram Patrycji Zając o losie kobiety, tak w XIX jak i XXI w.

PODSZEPTY – Monodram Patrycji Zając (Pat Zajac). Opowieść o kobiecie, która musi zebrać, co zasiała… Represyjne dla płci pięknej czasy, lata emocjonalnej i fizycznej przemocy, arranżowane małżeństwo, romans i okrutne wobec kobiet prawa epoki doprowadzają ją do obłędu. Czy jej życie to seria źle podjętych decyzji czy może jednak walka o własne wyzwolenie?

Read more

Pani Nadzieja – Emilia Furman w wywiadzie Kasi Jastrzębskiej

Emilia Furman jest jedną z pierwszych kobiet, które stały się inspiracją do stworzenia pisma Woman Vibe Magazine. Jest też jedną z pierwszych osób, która uwierzyła w Nas, wspierała i wlała nadzieję w serce naszej Redakcji. W rozmowie z Katarzyną Jastrzębską poznamy sekret Jej życia pełnego pasji i nadziei rosnącej w siłę nawet w obliczu niepogody.

Read more

instagram:

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.