WV

Dzięki Joli Sosnal w świecie tańca połączyli siły i zatańczyli dla WOŚP!

In this Article

Share

okazji 31 Finału WOŚP parkiet na scenie w krakowskim Klubie Studio zapłonął dzięki wspólnemu wysiłkowi wyśmienitej ekipy instruktorów/-ek Zumba Fitness, profesjonalnym formacjom tanecznym z wiodących szkół tańca oraz Orkiestrze Reprezentacyjnej AGH. A wszystko to z inicjatywy genialnej wizjonerki i organizatorki Jolanty Sosnal! 

 
Event muzyczno-taneczny zainaugurowany został koncertem muzyki filmowej Orkiestry Reprezentacyjnej AGH. Kolejnym punktem programu były warsztaty SALSY poprowadzone przez Rugierro „Roger” Palombella – Italian Cuban Salsa Dancer and Teacher. Przez ponad 3 godziny uczestnicy tańczyli na Maratonie Zumba Fitness z wyśmienitą ekipą instruktorów tańca: Emilią Furman, Magdaleną Pawińską, Adamem Możdżerem, Szymonem Głodnym, Dariuszem Selwą, Jakubem Tworkiem, Ewą Janisz, Natalią Kwiatek, Martą Dudzińska-Cieślik, Anną Grzybowską, Katarzyną Kozdębą, Magdaleną Śliwką, Małgorzatą Surlas, Hanną Piechowską, Joanną Tacyn, Jolantą Gondek, Pawłem Błaszkiewiczem, Patrycją i Dominiką Rubinkowską, Ala i Emilią Kowalczyk.
 
Wydarzenie uświetniły pokazy taneczne podczas After Party. Poprowadzone zostały przez formacje taneczne współpracujące z renomowanymi Szkołami Tańca: Forum Tańca, Salsa House, Sabrosa Dance Studio, Viva Salsa Kraków.
 
W bogatym programie mieliśmy okazję zobaczyć występy prowadzonej przez Michała Kostempskiego Formacji GVO oraz Soul Squad z Sabrosa Dance Studio, także Formację „Kocice” założoną przez Malwinę Uzdejczyk  z Forum Tańca. Mogliśmy również wziąć udział w lekcji Salsy u Łukasza Zawory z Forum Tańca. Współnie zatańczyliśmy Rueda de Casino z Michałem Klechą z Salsa House oraz Rafałem Ochałą z Viva Salsa Kraków. Sueltę zawołali z nami Olga i Artur Bystranowscy. Muzyczna oprawę przygotował DJ Wasia.
 
Wszystko to przygotowała już drugi rok z rzędu utalentowana organizatorka a od niedawna również instruktorka Zumba Fitness Jolanta Sosnal we współpracy z Krakowskim Sztabem przy Urzędzie Miasta Krakowa.
 
Podczas wydarzenia zebrano ponad 12 tys 700 zł! Gratulujemy!

WV Stores

Promuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi na platformach Woman Vibe Stores!

Wspieramy Kobiety Biznesu w tych niepewnych i chaotycznych czasach. Zgłoś swój produkt lub usługę i zyskaj reklamę oraz możliwość sprzedaży na pośrednictwem naszych mediów i platform internetowych.

Recommended from Shop

A clean learning space will help facilitate your kids’ learning abilities. Following these methods will certainly help make your kid’s learning space better and cleaner.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Articles

Rusza legendarna Dance Fiesta w hotelu Warszawianka

Michał Kurpet we współpracy z Hotelem Warszawianka**** i społecznością taneczną Zumba Fitness stworzył legendarne już dziś taneczne wydarzenie Dance Fiestę. To jedyne wydarzenie na skalę ogólnopolską, które z takim rozmachem i na tak prestiżowym poziomie promuje kulturę taneczną w naszym kraju.

Read more

Nutki miłości dla Mam – Felieton Joanny Dryś-Gąsior

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

Muzyczny pomnik dla Mam. Zaproszenie na koncert Zespołu Unisono

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże. Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Read more

“Podszepty” – monodram Patrycji Zając o losie kobiety, tak w XIX jak i XXI w.

PODSZEPTY – Monodram Patrycji Zając (Pat Zajac). Opowieść o kobiecie, która musi zebrać, co zasiała… Represyjne dla płci pięknej czasy, lata emocjonalnej i fizycznej przemocy, arranżowane małżeństwo, romans i okrutne wobec kobiet prawa epoki doprowadzają ją do obłędu. Czy jej życie to seria źle podjętych decyzji czy może jednak walka o własne wyzwolenie?

Read more

Pani Nadzieja – Emilia Furman w wywiadzie Kasi Jastrzębskiej

Emilia Furman jest jedną z pierwszych kobiet, które stały się inspiracją do stworzenia pisma Woman Vibe Magazine. Jest też jedną z pierwszych osób, która uwierzyła w Nas, wspierała i wlała nadzieję w serce naszej Redakcji. W rozmowie z Katarzyną Jastrzębską poznamy sekret Jej życia pełnego pasji i nadziei rosnącej w siłę nawet w obliczu niepogody.

Read more

instagram:

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.