WV

Cyfrowe innowacje także dla kobiet

In this Article

Share

Spółka Infosys poinformowała niedawno o nawiązaniu wieloletniej współpracy z liderką rankingu WTA Igą Świątek. Ta 22-letnia zawodniczka jest już czterokrotną mistrzynią Wielkiego Szlema, Utrzymuje się na pierwszym miejscu na świecie od 22 kwietnia, czyli przez rekordowe 70 kolejnych tygodni.

Zawodniczka rozwijała swoje umiejętności i możliwości w obliczu każdego nowego wyzwania, co zapewniło jej miejsce na szczycie. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które chcą podążać swoją drogą, mogą czerpać inspirację z jej systematycznego dążenia do osiągnięcia mistrzostwa.

Infosys od ponad ośmiu lat przyczynia się do zmiany oblicza tenisa, będąc partnerem w zakresie innowacji cyfrowych dla ATP Tour, turnieju Rolanda Garrosa, Australian Open i Międzynarodowej Tenisowej Galerii Sławy. Firma przeobraziła środowisko gry w tenisa, wykorzystując zaawansowane technologie cyfrowe, takie jak sztuczna inteligencja (SI), chmura i analiza danych.

Infosys zacieśni swoją współpracę z zespołem Igi Świątek, budując zaawansowaną analitykę danych i pulpit nawigacyjny wideo, wykorzystując sztuczną inteligencję, które wzbogacą jej szkolenie i pomogą dynamicznie rozwijać atuty i dopasowywać strategię poprzez nieustanne uczenie się. Podobną postawę przyjmuje również szereg klientów Infosys, którzy wykorzystują postępy w dziedzinie cyfryzacji – sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, rozwiązania w chmurze itp. na rzecz przyspieszenia swojej ewolucji i transformacji. Infosys i Iga Świątek będą również współpracować w celu tworzenia programów inspirujących i upodmiotawiających młode kobiety na całym świecie – takich jak tworzenie koncepcji i promowanie programów pomagających kobietom z mniej uprzywilejowanych społeczności w budowaniu kariery w naukach ścisłych, technologii, inżynierii i matematyce (STEM).

Iga Świątek powiedziała: „Współpraca z organizacją taką jak Infosys, wykorzystującą swoją wiedzę technologiczną do zmiany oblicza tenisa dla tak wielu osób, jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Pomimo tego, że tenis i technologia mogą początkowo wydawać się zupełnie odrębnymi dziedzinami, mają ze sobą wiele wspólnego – w tym strategiczne myślenie, uczenie się i rozwijanie w każdej sytuacji, zdolność do doskonalenia gry i dostosowywania się. Poruszyło mnie wszystko, co Infosys osiąga poza boiskiem, oferując kolejne możliwości, które pozwalają ludziom, firmom i społecznościom wkraczać w przyszłość. Wraz z Infosys naszym celem jest również inspirowanie ludzi, zwłaszcza młodych kobiet, do przygotowania się do odgrywania silnych i znaczących ról w świecie, w którym nie można żyć i rozwijać się bez zaawansowanych umiejętności i wiedzy cyfrowej”.

Salil Parekh, dyrektor generalny i zarządzający Infosys, oświadczył: „Z radością witamy nową ambasadorkę marki Infosys – Igę Świątek – polską bohaterkę, która stawiła czoła niesamowitym wyzwaniom, aby stać się najlepszą tenisistką na świecie i inspiracją dla wszystkich, którzy aspirują do tego, aby podążać swoją drogą. Jej nieustanny rozwój jest odzwierciedleniem cyfrowej podróży, którą wielu klientów podjęło we współpracy z nami, aby stać się mistrzami w swoich dziedzinach. Iga jest również znakomitą inspiracją dla kobiet osiągających sukcesy, a wraz z nią Infosys będzie dążyć do motywowania młodych ludzi, zwłaszcza kobiet, do rozwoju kariery w dziedzinie STEM, kluczowej dla naszej przyszłości. Cały zespół Infosys z całego serca życzy Idze wszystkiego najlepszego w przyszłości”.

 

Infosys

Infosys jest światowym liderem w dziedzinie usług cyfrowych i doradztwa nowej generacji. Ponad 300 tys. pracowników firmy pracuje na rzecz wzmacniania potencjału ludzkiego i tworzenia nowych możliwości dla ludzi, firm i społeczności. Umożliwiamy klientom w ponad 56 krajach przeprowadzenie cyfrowej transformacji. Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu systemami i działalnością globalnych przedsiębiorstw, zapewniamy klientom fachowe wsparcie w procesie cyfrowej transformacji opartej na chmurze i sztucznej inteligencji. Zapewniamy fundament oparty na sztucznej inteligencji, wzmacniamy pozycję firm dzięki efektywnej technologii cyfrowej wdrażanej na dużą skalę i napędzamy wprowadzanie ulepszeń dzięki ciągłemu uczeniu się poprzez transfer umiejętności cyfrowych, wiedzy i pomysłów z naszego ekosystemu innowacji. Dążymy do tego, aby funkcjonować jako efektywnie zarządzana, zrównoważona pod względem środowiska organizacja, w której różnorodne talenty mogą się rozwijać w integracyjnym miejscu pracy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.infosys.com, aby sprawdzić, jak Infosys (NSE, BSE, NYSE: INFY) może pomóc Państwa firmie wejść na wyższy poziom.

Zasady „Safe Harbour”

Niektóre oświadczenia zawarte w niniejszej informacji prasowej, dotyczące perspektyw rozwoju lub przyszłych wyników finansowych lub operacyjnych spółki, stanowią wypowiedzi prognozujące na potrzeby zasad „Safe Harbour” zgodnie z Ustawą o reformie przepisów procesowych dotyczących papierów wartościowych z 1995 r. (Securities Litigation Reform Act of 1995). Wiążą się one z szeregiem czynników ryzyka i niepewności, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki lub rezultaty będą znacznie odbiegać od tych, które zawarto w wypowiedziach prognozujących. Ryzyko i niepewność związane z tymi wypowiedziami obejmują między innymi ryzyko i niepewność dotyczące realizacji strategii biznesowej firmy, jej zdolności do przyciągania i zatrzymywania personelu, przejścia na hybrydowy model pracy, niepewności gospodarczej, innowacji technologicznych, takich jak generatywna sztuczna inteligencja, złożonego i nieustannie zmieniającego się krajobrazu regulacyjnego, w tym zmian w przepisach imigracyjnych, wizji ESG, polityki firmy dotyczącej alokacji kapitału i oczekiwań w kwestii pozycji rynkowej, przyszłych operacji, marż, rentowności, płynności, zasobów kapitałowych i naszych działań korporacyjnych, w tym przejęć. Istotne czynniki, które mogą sprawić, że rzeczywiste wyniki lub rezultaty będą się różnić od tych sugerowanych w wypowiedziach prognozujących, zostały omówione bardziej szczegółowo w dokumentach przedkładanych amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w tym w rocznym raporcie na formularzu 20-F za rok obrotowy zakończony z dniem 31 marca 2023 r. Dokumenty te są dostępne pod adresem: www.sec.gov. Infosys może od czasu do czasu przedstawiać dodatkowe wypowiedzi prognozujące w formie pisemnej lub ustnej, w tym w dokumentach przedkładanych Komisji Papierów Wartościowych i Giełd oraz w raportach dla akcjonariuszy. Firma nie przyjmuje zobowiązania w zakresie aktualizacji jakichkolwiek wypowiedzi prognozujących składanych przez nią lub w jej imieniu, chyba że jest to wymagane przez prawo.

Źródło: Infosys

Recommended from Shop

A clean learning space will help facilitate your kids’ learning abilities. Following these methods will certainly help make your kid’s learning space better and cleaner.

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Articles

Cyfrowi nomadzi na pracowczasach

Pracownicy i pracowniczki w branży IT przywiązują coraz większą wagę do elastyczności czasu oraz miejsca pracy. Na popularności zyskują rozwiązania łączące obowiązki zawodowe z podróżowaniem,
jak cyfrowy nomadyzm czy workation.

Read more

instagram:

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.